نمای کلی

پروژه ای رویایی در قلب استانبول

این پروژه نماد پرستیژ و زیبایی در استانبول است سازنده این پروژه بهترین محل سکونت ، کار، و تجارت را همراه با هم، یک تجربه استثنایی و طراحی زیبا را برای شما به ارمغان می آورد آپارتمان ها، فضاهای اداری جذاب، و مناطق تجاری خاص در انتظار شماست.

جایی که افق شهر را برج های نمادین ملاقات می کند
این پروژه یکی از محبوب ترین مناطق در بخش اروپایی استانبول است این پروژه در ایده آلترین و بهترین شکل ممکن به طور مستقیم در بزرگراه ، مهم ترین و اصلی ترین جاده شهر واقع شده است. تنها با فاصله 5 دقیقه از این پروژه پل زیبایی وجود دارد که اتصال اروپا و آسیا را برای شما راحت کرده است. بسیاری از ایستگاه های مترو، اتوبوس، ایستگاه های وسیله های نقلیه و همچنین جدیدترین فرودگاه استانبول نیز به این پروژه نزدیک است .این پروژه دسترسی به تمامی مناطق را برای شما به یکی از راحتترین کار های ممکن تبدیل کرده است .

عالوه بر این، این پروژه یک فضای سالم را برای شما فراهم می کند و از معروف ترین منطقه های آن ، جنگل سرسبز استانبول ”جنگل بلگراد“ است

رسیدن به ارتفاعات جدید مجلل و راحت
این پروژه از سه برج اصلی زیبا و خاص طراحی شده که منعکس کننده فضای فوق العاده لوکسی است که این رزیدانس به شما ارائه می دهد

در این پروژه بسیاری از امکانات رفاهی دیگری در اختیار شما هست از جمله :

دربان، مرکز تناسب اندام و سلامتی، و استخرهای شنا را میتوان نام برد.
در میان این امکانات به علاوه ظرفیت پارکینگ، مشکل دسترسی پارکینگ را هم حل کرده است

طراحی مدرن و پیشرفته ترین تکنولوژی

آپارتمان ها به طور خاص طراحی شده اند تا همه نیازهای شما را برآورده کنند.
نقطه ی ملاقات تکنولوژی و معماری زیبا این آپارتمان ها بین 0+1 و 4+1 هستند.

سیستم های خانه هوشمند در هر واحد نصب شده است که منجر به یک تجربه فوق العاده راحت برای کنترل روشنایی، گرمایش، سرمایش و تهویه از راه دور هست که تنها با یک کلیک بر روی صفحه ی گوشی برای شما نمایان خواهد شد. از آنجایی که این پروژه بر شهر سایه انداخته است، ساکنان می توانند 360 از منظره خیره کننده استانبول از طلوع آفتاب تا غروب آن را لذت ببرند.

یکی از معتبرترین نام های موجود در بازار

سازنده پر اعتماد این پروژه منحصر به فرد, یکی از نام های پیشرو در املاک ترکیه است. آنها یک برند ،شناخته شده در بخش های مختلف هستند. از سال 2008 فضاهای زندگی زیبای به سراسر کشور ایجاد کردند که این پروژه اداری تجاری مسکونی یکی از مثال زدنی ترین پروژهای این هلدینگ هست. آنها مکانی ایده آل را برای این پروژه انتخاب کرده اند که دسترسی را از هر نظر به تمامی نقاط شهر آسان کرده فلسفه آنها از نظر کیفیت، تکنولوژی در این پروژه بالا می باشد تا بتوانند انتظار ساکنین را جلب کنند علاوه بر این، هلدینگ شهرت زیادی برای این پروژه ایجاد کرده است. ثبات، قابلیت اطمینان و تحویل به موقع پروژه ، این هلدینگ را به یک مرجع محبوب در بازار تبدیل کرده است.

جزئیات

 • شناسه ملک:
  MEM2003
 • قیمت (تومان):
  از $655000 تا $3016000
 • وضعیت:
 • اتاق ها:

  1+1 و 2+1 و 3+1 و 4+1

 • متراژ:

  از 99 تا 361 متر

امکانات

 • استخرهای شنا
 • پارکینگ
 • دربان
 • مرکز تناسب اندام و سلامتی

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “MEM2003”

املاک مشابه